Amino Complex – Rewolucja w ochronie i odbudowie włosa

1 amino

Rewolucyjny system łączący wiązania dwusiarczkowe


Amino Complex jest zaawansowanym profesjonalnie systemem, który działa ochronnie i odbudowująco na włosy podczas każdego zabiegu chemicznego, koloryzacji, dekoloryzacji prostowania i trwałej. Zastosowanie systemu Amino Complex pozwala na przywrócenie włosów do stanu zdrowia nigdy wcześniej niewidzianego: im więcej włosy przechodzą zabiegów chemicznych tym bardziej poprawia się ich struktura i wygląd. Amino Complex jest prosty do użycia: dodaje się go do produktu stosowanego do jakiegokolwiek zabiegu technicznego.

Wykonany proces chemiczny wywołuje prawdziwą transformację struktury włosa: wiązania dwusiarczkowe zostają pomnożone i definitywnie odtwarzane.


Korzyści Amino Complex


Po użyciu Amino Complex włosy wyglądają już od pierwszej aplikacji na zdrowsze i nie widać na nich zniszczeń wywołanych zabiegami technicznymi. System Amino Complex pozwala na wielokrotne dekoloryzacje i koloryzacje ze spokojem niezniszczenia włosów. Korzyści? Możliwość zmiany wyglądu za każdym razem kiedy mamy na to ochotę bez obawy o zdrowie włosów.

Stosowanie Amino Complex utrzymuje niezmieniony czas,sposób i komfort wykonywania zabiegu koloryzacji lub dekoloryzacji.

Amino Complex zmieni sposób proponowania zabiegów technicznych w salonie, umożliwiając to co do niedawna nie było możliwe.


Amino Complex składa się z kilku prostych produktów


Pierwszy Element, płyn, który dodaje się jako aktywator do mieszanki koloru, dekoloryzacji czy innych produktów technicznych.

Drugi Element, produkt w kremie do użycia natychmiast po spłukaniu produktu technicznego. Na koniec każdego zabiegu technicznego.

Dla utrzymania rezultatu przy stosowaniu Amino Complex, należy używać Repulping Shampoo, Repulping Mask i Repulping Cream. Zawierają one te same składniki aktywne co Pierwszy i Drugi Element i pozwalają na perfekcyjne utrzymanie rezultatu miedzy jednym, a drugim zabiegiem technicznym.