5

LOOK & LEARN SEMINARIUM FRYZJERSKIE | ELGON | SZKOLENIE FRYZJERSKIE ELBLAG

Dbając o najwyższą jakość usług w Waszych salonach, Hurtownia Fryzjerska Silker ma zaszczyt zaprosić na niepowtarzalne seminarium fryzjerskie “LOOK & LEARN” firmy ELGON.


NOWE KOLEKCJE

NOWE TRENDY

NOWE POMYSŁY


12.03.2017r. (niedziela)
START 10:00
HOTEL MŁYN ul. Kościuszki 132, 82-300 Elbląg


Seminarium poprowadzi profesjonalna kadra szkoleniowa

URSZULA MĄCZKA

Fryzjer, stylista z zamiłowania i pasji, jej pasja są włosy. W zawodzie pracuje od 17 lat bez przerwy na stanowisku pracy. O sobie mówi, że robi to co Kocha. Ciągle szukająca nowych inspiracji i wyzwań zawodowych. Właścicielka Pracowni Fryzur i Urody przy ulicy Wieniawsiej 8 w Lublinie, pracowała z różnymi markami. W ostatnim czasie z nową niemiecka marką współpracowała jako jeden z trzech trenerów w Polsce. Szkoliła sie w Akademi A. Ewald Friseurhaus w Berlinie. Od 2014 roku współpracowała we wszystkich seminariach i szkoleniach z niemiecką marką w Polsce i zagranicą z takimi osobistościami świata fryzjerskiego jak: Krzysztof Cyborowski, Serpil Etras, Dominik Antonio Mirao Belo, Sascha Rohn. W 2016 roku rozpoczeła współpracę jako trener- technik-szkoleniowiec z włoską marką Elgon. Pracowała przy różnych projektach od pokazów mody po sesje zdjęciowe. Dzięki współpracy z najlepszymi stylistami w Polsce i za granicą gdzie pod ich bacznym okiem doskonali swój warsztat, i w efekcie, z przyjemnością przekazuje zdobytą wiedzę i doświadczenie innym fryzjerom.


JUSTYNA SULEJ

Fryzjer-stylista, wizażysta. Swoją pasję i przygodę z fryzjerstwem oraz wizażem uprawia od 12 lat prowadząc własny salon.Przez 5 lat prowadziła kursy zawodowe dla młodzieży szkoły zawodowej, mając tym samym wpływ na wyobraźnię przyszłych fryzjerów w tworzeniu wizerunku człowieka. Z wielką pasją przekazuje wiedzę zdobytą przez samą siebie. Cały czas się rozwija i kształci uczestnicząc w seminariach w kraju i za granicą twierdząc, że wiedzy nigdy nie jest za dużo.

Pomysłowością i kreatywnością zaskakuje czasami nawet samą siebie. Nowe kolekcje, nowe trendy oraz rozwój technologi fryzjerskich nie są jej obce. Ma wysoką świadomość estetycznego zapotrzebowania na usługi fryzjerskie.


oraz DARIUSZ SZYMAŃSKI


Plan seminarium:
I          Wprowadzenie, omówienie zasad koloryzacji.
II        Koloryzacje damskie oraz męskie.
MAGIA KOLORU:
-koloryzacja z zastosowaniem farb Chrom,
-koloryzacja z zastosowaniem odżywki koloryzującej:
-nowe odcienie pastelowe róże, fiolety,
-koloryzacja z zastosowaniem farby 10 minutowej,
-koloryzacja z zastosowaniem farby bez amoniaku.
III      Strzyżenia damskie oraz męskie.

Podczas szkolenia przewidywana jest przerwa obiadowa oraz serwis kawowy.


Bilety w cenie 120zł można nabyć do 24.02.2017r. w Hurtowni Fryzjerskiej Silker ul. Bałuckiego 18a, Elbląg
oraz u Przedstawicieli tel. 534 868 381, tel. 518 974 060

SZKOLENIE ELGON 12.03.2017

#elgon #silker #szkolenie fryzjerskie elblag #hurtownia fryzjerska silker #hurtownia fryzjerska elbląg